O marce ZACO


Od ponad pięciu lat nasze roboty pracują w polskich domach wyręczając swoich właścicieli w porządkach domowych. Z impetem weszły na rynek pod marką ILIFE po czym szybko zaskarbiły sobie sympatię użytkowników zyskując blisko 20% udziału w sprzedaży on-line. Począwszy od sierpnia 2019 roku marka ILIFE zastępowana jest w Europie nową marką robotów sprzątających ZACO.

Roboty sprzątające ZACO nie tylko utrzymują wszystkie atuty znane dotychczas spod marki ILIFE, ale oferują też nowe funkcjonalności dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.

Producentem i właścicielem obu marek robotów – ZACO oraz ILIFE – jest firma z Państwa Środka, która specjalizuje się wyłącznie w produkcji robotów odkurzających. Firma rozwija się podwajając swoje przychody z roku na rok począwszy od 2010 roku, kiedy to marką ILIFE zaczęto sygnować roboty opracowane w ośrodku badawczo-rozwojowym firmy. Od tego czasu firma opracowała kilkaset unikalnych patentów oraz zyskała globalną skalę sprzedaży.

Obecnie roboty ILIFE sprzedawane są do 35 krajów na świecie. Roboty sprzątające ZACO dedykowane są głównie na rynek europejski.

Obecny asortyment stanowi kilkanaście modeli różniących się funkcjonalnością i wyglądem. Jesteśmy prekursorem w zakresie łączenia funkcji pracy na sucho z mapowaniem w jednym robocie. Technologię tę rozwijamy począwszy od 2015 roku, a jej najnowszym przedstawicielem jest flagowy model ZACO A9s wyposażony w unikalną technologię wibrującego mopa.

Pozycję producenta marki ZACO potwierdzają liczby:

  • 550+ zarejestrowanych patentów decydujących o unikalnej skuteczności robotów
  • 300 inżynierów we własnym centrum R&D
  • 1000 wykwalifikowanych pracowników

https://robotzaco.pl/wp-content/uploads/2019/08/A9s_Zaco_Amazon4-1.jpg